kosmetika rozsa logo

Objednejte se

Rezervujte si termín


Edit Template

Přístrojové ošetření

Více informací

Vyberte který přístroj Vás zajímá

Součást každého ošetření je povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, ultrazvuková špachtle,hluboké čištění pleti, aplikace séra, masáž obličeje a dekoltu, maska, konečná úprava. Další přístroje (hydrodermabraze, vysoká frekvence, stimulační ultrazvuk) volím podle problematiky a zdravotního stavu.

DERMAQUA – vodíková hydrodermabraze pro šetrné čištění pleti a hloubkovou hydrataci

DERMAQUA – vodíková hydrodermabraze pro šetrné čištění pleti a hloubkovou hydrataci

Hydrodermabraze (aquapeeling) pracuje na principu podtlaku s průtokem demiralizované vody nebo speciálního roztoku. Umožňuje

zjemní pleť. Odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Má dvojnásobný efekt oproti klasickému peelingu. Při ošetření dochází k velmi šetrnému hloubkové čištění pleti a současně navíc k velmi intenzivní hydrataci a penetraci minerálů a aktivních látek.

Patent s unikátním postupem ošetření umožňuje šetrně vyčistit pleť a výrazně dodat hydrataci, projasnění a energii. Hydrodermabraze je vhodná pro všechny typy pleti vyjma velmi aknózní pleti. Je vhodný i pro velmi citlivou pleť.

Díky patentovanému postupu ošetření dochází ke zvýšení hydratace pleti o více než 80% a zvýšení penetrace aplikovaných aktivních látek o více než 120%.

Hydropeel nástavce mají celkem 6 nástavců – klasické nástavce, nástavce s abrazivním hrotem a silikonové nástavce které umožňují exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Hydro dermabraziní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina umožňuje také hydratovat pleť.

Derma ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle má 2 módy – kontinuální a pulsní.

Kontinuální mód dokáže efektivně připravit pleť pro každé ošetření. Intenzivně zprůchodní póry, otevře ucpané mazové žlázy, odstraní nadbytečný kožní maz . Provede aktivní peeling pleti. Současně prozáří pleť a otevře pleť pro následnou penetraci.

Pulsní mód umožňuje efektivní penetraci (zapracování aktivní látky) a závěrečné uzavření pleti.

Ultrazvuková špachtle nezpůsobuje žádné zarudnutí či začervenání pleti a tudíž je vhodná i pro pleť se sklonem k začervenání a pleť s kuperózou, která není zdravotní kontraindikací.

DERMAHIGH BLACK vysoká frekvence
Derma ultrazvuková špachtle

DERMAHIGH BLACK vysoká frekvence

Vysoká frekvence = ozonizér + plazma + elektroporace 3 v 1

Vysokofrekvenční elektroterapie generuje vysokorychlostní vibrační proud, který je pomocí speciální trubice převáděn do lidského těla. Protože elektroterapeutická trubice obsahuje inertní plyn (plyny, které nepodléhají chemickým reakcím), př. argonový plyn či neonový plyn, různé inertní plyny v trubici během provozu vydávají jinak barevná světla. Vysokorychlostní vibrační proud se přeměňuje na teplo a vytváří ozon okolo elektroterapeutické trubice pro dosažení lepší sterilizace. Protože vibrační frekvence proudu je velmi vysoká, nezpůsobuje kontrakci svalů, ale fyziologicky je stimuluje.

Účinky:

· Stimuluje krevní oběh
· Zlepšuje činnost žláz – předchází tvorbě komedomů
· Pomáhá vylučování a vstřebávání
· Podporuje metabolismus
· Má sterilizační účinek – (po ošetření akné, hloubkovém čištění pleti a invazivních technikách)
· Prohřívá tkáň
· Pomáhá přípravkům proniknout hlouběji do pokožky
· Redukuje viditelnost rozšířených žilek, zpevňuje cévní stěnu

 

DERMA stimulační ultrazvuk

Ultrazvukové vlnění výrazně funkce pleti, zajišťuje komplexní péči o pleť. Stimulační ultrazvuk “otevírá pleť”, díky čemuž dochází k výraznému efektu hloubkového zapracování aktivních látek v dalších 30 minutách po použití stimulačního ultrazvuku. Propustnost se zvýší o více než 200%.

Opakovaný tah a tlak ultrazvukových vln působí jako jemná masáž rozpínající prostor, ve kterém se buňka nachází. Díky tomu se zlepšuje průchodnost mezi buňkami, metabolismus a pleť se regeneruje.

Ultrazvukové vlnění výrazně procesy v pleti. Díky tomu výrazně preventivně působí proti vzniku aknózní pleti, redukuje drobné vrásky, snižuje nadprodukci melaninu a tím omezuje tvorbu pigmentových skvrn a zpevňuje cévní stěnu, čímž výrazně omezuje tvorbu rozšířených žilek.

Díky intenzivní penetrační funkci dochází k intenzivnímu zapracování aktivních látek. Ultrazvuková péče je doporučena pro všechny typy pleti, i pro velmi citlivou pleť se sklony ke vzniku rozšířených žilek.

3 účinky ultrazvukového působení:

· Mechanické účinky – zlepší elasticitu kůže, intenzivní masáž
· Termické (tepelné) působení – kdy dochází k vývinu tepla, které zlepšuje prokrvení v oblasti péče ultrazvukem
· Chemické působení – ultrazvuk optimalizuje chemické procesy v buňce, urychluje reakce a okysličení v pokožce

Účinky ultrazvuku v kosmetice

· Vyhlazení reliéfu pleti
· Zjemnění struktury pleti
· Regenerace pleti obličeje a dekoltu
· Hloubkové zapracování účinných látek
· Prevence hyperpigmentace
· Regenerace pleti
· Uvolnění svalů
· Stimulace, regenerace, vylučování toxinů
· Hloubková penetrace aktivních látek kosmetických produktů
· Mikromasáž
· Zpevňuje se pleť
· fibrolýza – hloubková mikromasáž

DERMA stimulační ultrazvuk
DERMALIGHT mikrojehličkovací pero s LED světlem

DERMALIGHT mikrojehličkovací pero s LED světlem

DERMALIGHT je profesionální mikrojehličkovací pero používané pro mezoterapii. Mezoterapie aneb mikrojehličkování pomocí vysokofrekvenčních vpichů zrychluje samoobnovovací procesy pleti, což vede k:

· stimulaci kolagenových vláken
· intenzivní regeneraci pleti
· výrazné redukci jizviček a nerovností
· zmírnění akné a strií
· sjednocení pleti
· zlepšení pružnosti pokožky
· zmírnění pigmentace a hyperpigmentace
· stáhnutí pórů
· vypnuté pleti

Světla vytvářejí vedlejší účinky ošetření:

· červené světlo – silná penetrační schopnost, zahřívání, stimulace
· oranžové – mírnější než červené, stejné účinky
· zelené – relaxační, uvolňující
· modré – relaxační, potlačuje překrvení tkáně
· fialové – stimulace (slabší než červené), protizánětlivé

Plazmové toky působí pozitivně na kůži obličeje, navrací pružnost, podporují prokrvení, detoxikaci a okysličení tkáně. Plazma bojuje s vráskami, ale i akné. Hluboké vysokofrekvenční elektrické proudy podporují hydrataci i exfoliaci pokožky. Vysoká frekvence se úspěšně používá jak na zlepšení mastné pleti, tak při zmírňování projevů vrásek na mírně stárnoucí i stárnoucí pleti.

Ošetření lze provádět na obličeji, krku i dekoltu. S dermapery lze řešit více problému pleti a lze je používat na všechny typy pleti.

Napište nám

Chcete se na něco zeptat nebo s něčím poradit?

Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.

© 2024 RozSa kosmetický salon – Všechna práva vyhrazena