kosmetika rozsa logo

Objednejte se

Rezervujte si termín


Edit Template

Proč Eberlin

Eberlin

Používám kvalitní kosmetiku Eberlin

Značka kosmetiky Eberlin Biocosmetics představuje koncept kosmetické péče o pleť, určený jak pro profesionální použití v salonu, tak pro domácí použití. Společnost byla založena v roce 1984 ve Španělsku a má za sebou již téměř 40 let výzkumu a vývoje kosmetických produktů. Filozofií společnosti Eberlin je použití přírodních látek v kombinaci s čistými přírodními extrakty a velmi koncentrovanými biologicky aktivními látkami. Společnost Eberlin má jako jedna z mála kosmetických společností vlastní laboratoře, ve kterých se zabývá výzkumem a vývojem moderních přírodních kosmetických produktů, které splňují veškerá očekávání týkající se účinku působení na pleť a tělo.

egypt-eberlin

Historie

V roce 1550 před naším letopočtem byl v egyptském Luxoru nalezen tzv. Ebersův papyrus – jeden z nejstarších a nejvzácnějších lékařských papyrů, který obsahuje velmi cenné informace o léčivých rostlinách a jejich účincích. Odtud název společnosti Eberlin, která spojila znalosti starověkých technik s moderními vědeckými metodami, což dalo vzniknout moderní kosmetické řadě produktů Eberlin Biocosmetics.

Současnost

Společnost Eberlin dbá při vývoji kosmetiky především na výběr kvalitních surovin a vysoce účinných a koncentrovaných látek, které jsou přínosem pro naši pleť a dovedou vyřešit mnohé problémy pokožky. Pro komplexní působení účinných látek na organismus vyvinul Eberlin také řadu výživových doplňků, které nám pomáhají obnovit vnitřní rovnováhu těla.

Služby

Ošetření pleti kosmetikou Eberlin

Součást každého ošetření je povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, ultrazvuková špachtle,hluboké čištění pleti, aplikace séra, masáž obličeje a dekoltu, maska, konečná úprava. Další přístroje (hydrodermabraze, vysoká frekvence, stimulační ultrazvuk) volím podle problematiky a zdravotního stavu.

Hydratační ošetření Equilibrium

Pro okamžité zlepšení jakéhokoliv stavu pleti, ať už se jedná o pleť suchou, nebo mastnou. Je to základní stavební kámen kosmetiky Eberlin pro zdravou a krásnou pokožku. Již po prvním použití dochází k vyrovnání pH pokožky a začíná tak naše cesta za opravdovou krásou.

Xebor line

Ošetření pro mastnou a smíšenou pleť. Obsažené přírodní vytažky z rostlin normalizují pH pokožky, regulují tvorbu mazu a zbavují tak pleť nečistot a akné.

Firmezza

Více pevnosti a jasu, méně vrásek. Exkluzivní receptura na bázi retinolu, planktonu, lykopenu a koenzymu Q10 dokáže výrazným způsobem zvýšit syntézu kolagenu a elastinu ve tkáních.

Vitamins a antioxidants

Výživa a okysličení . Díky koktejlům vitamínů A, C a E, které jsou kombinovány s dalšími důležitými látkami dochází k pronikání aktivních složek do spodních vrstev pokožky.

Firmezza

Více pevnosti a jasu, méně vrásek. Exkluzivní receptura na bázi retinolu, planktonu, lykopenu a koenzymu Q10 dokáže výrazným způsobem zvýšit syntézu kolagenu a elastinu ve tkáních.

White line

Pigmentace. Kombinace účinných látek zaměřených na inhibici enzymu tyrozináza. Kyselina kojová, azeálová, glykolová a mléčná spolu se silnými antioxidanty z vitaminu C mu dávají vysokou depuigmentační sílu.

Gold line

Kouzlo věčného mládí a obnova buněk. Řada která bujuje proti hormonálním změnám v pokožce a tím taky proti jejímu stárnutí. Cílem této řady je dosáhnutí zdravé pleti bez nedokonalostí. Obsažené látky jako koloidní zlato, bambus a zelený čaj jsou vstupenkou do světa krásné a zdravé pokožky bez kompromisů.

Anti pollution

Kosmetická řada byla vyvinuta speciálně pro ochranu pokožky před znečištěným životním prostředím. Ať už žijete ve větších městech, nebo na venkově, setkáváte se s negativními účinky vnějších vlivů na svoji pleť. Znečištění vzduchu, ultrafialové paprsky, cigaretový kouř a v neposlední řadě i elektromagnetický smog, který vyzařují všechny počítače a mobilní telefony, s nimiž jsme v každodenním intenzivním styku – to vše se podílí na stárnutí pokožky až z 80 %. Pro udržení zdravé pokožky je tedy nezbytné tyto negativní dopady eliminovat.

BIO EYES & LIPS

Oční okolí je citlivá oblast, na které stárnutí pokožky pozorujeme nejdříve. Oko neustále mrká a pracuje, a proto není divu, že jsou svaly a pokožka v této citlivé a namáhané oblasti unavené. Navíc je pokožka očního okolí 4krát tenčí než pokožka zbytku těla. Díky přírodním složkám tak svoje oči a rty můžete dokonale odlíčit, poskytnout jim odpovídající výživné složky a ještě posílit růst svých řas.

Chemický peeling

V řadě acid line jsou použity látky přírodního původu, které působí jako silný a hloubkový peelig. Kyseliny mají exfoliační a regenerační účinek. Jsou důležitým faktorem při řešení kosmetických nedostatků a problémů pokožky. Jejich působení má pozitivní vliv na akné, pigmentové skvrny, jizvy, vyhlazuje vrásky, působí proti stárnutí. Dle typu pleti se používá kyseliny glykolová, kyselina mandlová,kyselina kojová, P.H.A. 18% a kyselina mléčná.

Služby

Séra využívané samostatně nebo v kosmetickém ošetření

LAB SÉRA – nejnovější technologie zpracování

Toto ošetření představuje skvělou šokovou léčbu, vysoké koncentrace poskytují okamžité a viditelné vysledky. Jedná se o technologii nové generace, která uvolňuje účinné látky v cílové struktuře 20x aktivněji.

C.M.B. – biomolekular complex

Produktová linie složená z rostlinných extraktů, které vyzživují, hydratují a aktivují dermis

BIOLOGICKÁ SÉRA, MESOCELL

Speciální řada biologicky účinných látek, která řeší specifické problémy pleti. Poskytuje pevnost, hydrataci, okysličení a bojuje proti stárnutí.

Služby

Další služby

Barvení řas a obočí, depilace obočí
Epilace vosky od firem Lycon a Depileve

Napište nám

Chcete se na něco zeptat nebo s něčím poradit?

Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.

© 2024 RozSa kosmetický salon – Všechna práva vyhrazena